Yeeees! Er werd deze week een nieuwe Bluxbox bij me thuisbezorgd. Zoals ik vertelde in mijn vorige Bluxboxpost (dat was mijn eerste) heb ik een abonnement afgesloten van drie maanden om eens te kijken hoe het maandelijks ontvangen van een beautybox nou is!
Op de Facebook van Bluxbox had ik al gelezen dat deze maand in het teken stond van huidverzorging. Zeker gezien de koudere dagen die we nu hebben, is extra aandacht voor ons velletje geen overbodige luxe!
Kijk met me mee naar de inhoud van de Bluxbox van november!
De Bluxbox van november bestaat uit zes fijne huidverzorgingsproducten, met de focus op gezichtsverzorging. Net als vorige week zit er weer een boekje bij met informatie over alle producten. Laten we ze een voor een langs gaan!
Bee Natural Lip Balm Pomegranate – full size – €1,99
Bee Natural had ik al een paar keer op websites en in winkels langs zien komen, dus was er benieuwd naar. Heb overigens wel het idee dat deze Lip Balm een beetje als ‘extraatje’ in de box was gestopt, want in het idee van luxe producten vind ik hem niet helemaal passen…
De Bee Natural Lip Balm is 100% natuurlijk, misschien hebben ze hem daarom toegevoegd! Deze lip balm is met het smaakje Pomegranate wat ik heel lekker vond klinken, totdat ik hem op deed. Uhl… Wat een vieze tegenvaller. De lipbalm is echt heel fijn voor mijn lippen maar ik heb het door het smaakje meteen weer er af gehaald. Naar mijn smaak veel te sterk… Spijtig!
Rainpharma Shower Scrub – 100 ml – €11,95
De geur is ‘Sweet Morning Mint’ en ruikt zoals de naam doet vermoeden heerlijk fris. Heb het product nog niet uitgeprobeerd, maar met de geur zit het in ieder geval al goed! Dat vind ik (zoals je bij het vorige product doet vermoeden) erg belangrijk. Deze scrub ga ik toevoegen aan mijn doucheritueel! Bijgevoegd zat ook een code voor 20% korting op het gehele assortiment van Rainpharma.
Paula’s Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid – 30 ml – €9,00
Dit is product is een heldere vloeistof en het schijnt goed te helpen tegen onzuiverheden op je gezicht. Ik heb dit product nog niet geprobeerd, want het klinkt op de een of andere manier als iets heel chemisch… Heb er wel eerder over gelezen: het is een populair product bij mensen met een uitgebreide gezichtsverzorgingsroutine. Mogelijk is het de moeite super waard om uit te proberen, ik ga er denk ik toch een keer aan geloven. Wordt dus vervolgd!
Youth Lab CC Complete Cream – 20 ml, full size 50 ml – €29,00
Deze CC cream past zich aan je eigen huidkleur aan waardoor je ‘de perfecte nude teint krijgt die ook je onzuiverheden verbergt’ en is voorzien van SPF 30. Kijk, dit klinkt als een wondermiddeltje! Niets zo lastig als het vinden van een concealer/foundation/BB of CC cream met de juiste kleur. Ik heb gister een look gemaakt met deze CC Cream als basis. Het product heeft een super fijne textuur waardoor het erg makkelijk is aan te brengen en geen strepen geeft. Het heeft een lichte citrusgeur, wat ik prettig vind. In eerste instantie leek de kleur te oranje voor mijn huid, maar na het goed verspreiden van het product leek de kleur serieus aangepast te zijn aan mijn huidskleur! Mijn gezicht had een gezonde teint gekregen.
Hoewel ik eigenlijk geen foundation/BB of CC cream gebruik omdat het zoveel moeite kost met opbrengen en ‘s avonds met het verwijderen van je makeup én omdat ik vind dat mijn gezicht er niet meer ‘natuurlijk’ uitziet met een extra laagje, ga ik deze CC cream WEL gebruiken voor de dagen dat mijn gezicht wel een extraatje kan gebruiken! Het gaf me een natuurlijk gezonde uitstraling, iets bruinere teint en je zag helemaal niets van een extra laagje of iets dergelijks.Bovendien maakte het mijn huid egaal en verbergt het inderdaad onzuiverheden. Top product dus!
Voor mijn oogschaduwlook heb ik het I ❤ Makeup Death By Chocolate palette gebruikt, waar ik eerder deze week over schreef. De lipgloss is de Loud & Lovely Cremesheen Glass van Mac Cosmetics (uit de Objects of Affection/Pink+Plum Lip Gloss giftset van Holiday 2014).
Verder draag ik Mac Cosmetics Pro Longwear Pressed Powder in de kleur Medium Plus, I ❤ Makeup Blushing Hearts blush in Peachy Keen Heart en heb ik mijn wenkbrauwen in shape gebracht met de Essence Lash & Brow Gel Mascara.
Balance Me Natural Protection Moisturiser – 10 ml – €13,30
Uit het boekje in de Bluxbox: ‘De crème beschermt de huid met SPF 25, hydrateert, voorkomt droge plekjes en gaat huidveroudering tegen.’ Altijd fijn, zo’n moisturiser. Ik heb het nog niet getest maar dat ga ik zeker doen.
Vraag me alleen wel af waarom ze vorige maand een dagcrème én nachtcrème in de Bluxbox deden en dan deze maand deze moisturiser. Het is niet exact hetzelfde product maar ik vraag me af of er mensen zijn die beide producten zullen gebruiken.
Naobay Calming Face Toner – full size (200 ml) – €14,50
Tot slot het laatste product uit de Bluxbox van november 2015 en ook het product waar ik het meest enthousiast over ben. Ik wilde al een tijdje een toner aanschaffen om toe te voegen aan mijn gezichtsroutine ‘s avonds. Tot nu toe kwam ik echter niets tegen waarvan mijn hartje sneller ging kloppen. Totdat ik dit product uit mijn Bluxbox toverde. Het ruikt prettig, heel subtiel naar citrus en kamille. Ik gebruik het om de laatste restjes make-up te verwijderen, voordat ik mijn nachtcrème op doe. Heel fijn product, doet goed zijn werk. Extraatje is dat de flacon er super fancy uit ziet. Bovendien zijn ‘meer dan 93% van de ingrediënten van natuurlijke oorsprong’. Ik ben fan!
De inhoud van de oktober Bluxbox vond ik okee, de inhoud van deze november Bluxbox vind ik top! Het is de prijs echt dubbel en dwars waard! Het zijn allemaal producten die makkelijk in je routine toegevoegd kunnen worden. Voor mij zitten er een aantal geheel nieuwe producten tussen waardoor het geen overbodige items zijn. Alleen de Lip Balm is niet mijn smaak, maar daar maak ik wel weer iemand anders blij mee!
Je kan je abonneren op de Bluxbox voor €14,95 per maand, €43,50 per drie maanden, €85,00 voor zes maanden en €164,45 voor 12 maanden via bluxbox.nl.
En, wat vind jij van deze producten? Welke zou jij wel eens willen testen?
Ik ken enkel de showerscrub omdat die eens in een Deautybox zat en ik vond die erg goed. Het is wel een speciaal geurke.
LikeLiked by 1 person
[…] Bluxbox van december 2015. Dit is de laatste uit mijn drie maanden abonnement (Bluxbox van oktober, Bluxbox van november). Dat de box in het teken stond van de feestdagen was al bekend gemaakt en ik was reuze benieuwd […]
LikeLike